Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zobacz Nairobi, stolicę technologicznej rewolucji Afryki [ZDJĘCIA]

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Nairobi, stolicę Kenii, zamieszkują ponad 3 miliony ludzi. To dopiero dwunaste największe miasto w Afryce, jednak pod względem politycznym i finansowym bezsprzecznie jest wśród nich jednym z najważniejszych. Swoje siedziby lub oddziały mają tu liczne firmy i organizacje międzynarodowe, w tym ONZ.
Nairobi, stolicę Kenii, zamieszkują ponad 3 miliony ludzi. To dopiero dwunaste największe miasto w Afryce, jednak pod względem politycznym i finansowym bezsprzecznie jest wśród nich jednym z najważniejszych. Swoje siedziby lub oddziały mają tu liczne firmy i organizacje międzynarodowe, w tym ONZ. / ShutterStock
Do Afryki Subsaharyjskiej dociera już rewolucja technologiczna. Jej centrum jest Kenia, najlepiej rozwinięty gospodarczo kraj Afryki Wschodniej. Inwestorzy już zaczynają doceniać jej potencjał, ale Nairobi, stolica kraju, ma dużo szerzej zakrojone ambicje.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej