Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

5 sposobów by zwiększyć swoją kreatywność

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Inspiracji można szukać robiąc sobie przerwy, czytając wiele artykułów na różnorodne tematy oraz pozostając otwartym na nowe wyzwania. Inspiracji można szukać także w muzyce, sztuce lub innych działaniach, których nie podejmuje się na co dzień w pracy.
Inspiracji można szukać robiąc sobie przerwy, czytając wiele artykułów na różnorodne tematy oraz pozostając otwartym na nowe wyzwania. Inspiracji można szukać także w muzyce, sztuce lub innych działaniach, których nie podejmuje się na co dzień w pracy. / ShutterStock
Biuro Google przypomina pokój nastolatka a pracownicy mogą poświęcić jeden dzień w tygodniu na własne projekty, byle tylko pozostali kreatywni. W jaki sposób można zwiększyć swoją kreatywność nie będąc gigantem IT z doliny krzemowej? Porady przygotował portal inc.com.
Reklama
Reklama
Tematy:
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • ja
  2015-08-30 17:54
  Po pierwsze trzeba zwonić się z korpo. Wtedy można można mysleć o jakiejkolwiek kreatywności. Korpo jest oparte na standaryzacji i procedurach. Artykuł-bełkot.
  0
  zgłoś
 • kaychek
  2015-08-08 15:12
  chyba słońce autorowi dało się we znaki... lepiej odpocząć..
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej