Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

5 najważniejszych zmian w podatkach, jakie czekają nas w 2016 roku

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Klauzula obejścia prawa podatkowego
Klauzula obejścia prawa podatkowego / ShutterStock
W tym roku wejdzie w życie wiele nowych przepisów w polskim prawie podatkowym, a zmianie ulegną praktycznie wszystkie najważniejsze ustawy. Ekspert z WFY Group tłumaczy, które z nich są najistotniejsze.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • mu
  2016-03-09 10:29
  to wynika nie tylko z płacenia podatków ale także z kumulacji własności przestrzeni sprzedaży oraz własności tzw. wytworu intelektualnego.
  0
  zgłoś
 • Kowalski Andrzej
  2016-01-27 14:57
  Pytanie zasadnicze-dlaczego 1% ludzi na Swiecie posiada majatek -99% populacji ludzi .Odpowiedz jest prosta bo nie płaca podatków.Na całym siwecie powstały korporacje ponad-narodowe-które sprzyjaja tego typu operacja finansowym.jezeli Europa tego nie wprowadzi-dla korporacji Amerykanskich i swoich to kraje Europy beda sie tylko zadłuzać-bo bogacic się będzie ten 1%.Rozwiazania sa proste-tylko trzeba to uzgodnic w Unii Europejskiej-kompleksowo.Bo poszczegulne kraje Unii nie sa w stanie się dogadac i uzgodnic jedno stanowisko.-na tym wswzyscy traca-a1% ludzi się bogaci.I zapewne tak pozostanie-na długo.
  1
  zgłoś
 • mamo
  2016-01-24 15:15
  Znalazłem nową stronę z aukcjami na której można kupić np. laptopa za 15 złotych : www.bam.bz/3q Polecam serwis, póki co mało użytkowników i łatwo się wygrywa :) Mi udało się tam kupić nowy telewizor smart za 219 złotych :D
  8
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej