Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

2 miliony baryłek irańskiej ropy na pokładzie. Supertankowce dopłynęły do Polski [ZDJĘCIA]

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Z Naftoportu ropa z obu tankowców zostanie przetransportowana rurociągami do zbiorników Lotosu i PERN. Potem nastąpi jej przerób w gdańskiej rafinerii. Jest to pierwszy od wielu lat transport irańskiej ropy do Gdańska.
Z Naftoportu ropa z obu tankowców zostanie przetransportowana rurociągami do zbiorników Lotosu i PERN. Potem nastąpi jej przerób w gdańskiej rafinerii. Jest to pierwszy od wielu lat transport irańskiej ropy do Gdańska. / PAP
Tankowce "Atlantas" i "Calida", transportujące w sumie 2 mln baryłek (blisko 300 tys. ton) irańskiej ropy naftowej dla Grupy Lotos, zawinęły w poniedziałek rano do gdańskiego Naftoportu. Trwa przepompowywanie surowca. Operacja potrwa około 30 godzin.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • v3221
  2016-08-19 09:37
  A kiedy auta na prąd w PL ???? Skończy się w końcu wysyłka dolarów do MoSSkwy czy Teheranu ......
  0
  zgłoś
 • Zdzicho
  2016-08-16 13:35
  Jestem w szoku . Polski rzad wspiera iranskich rewanzystow , ktorzy otwarcie mowia , ze zniszcza jedyna demokracje na bliskim wschodzie jaka jest bratni izrael .
  2
  zgłoś
 • Antoni
  2016-08-16 10:26
  No i spoko . Kończymy umowę z Rosją . Nareszcie . Po tylu latach i ciągłych zakłóceniach dostaw będziemy bezpieczni energetycznie .
  2
  zgłoś
 • ert
  2016-08-15 16:08
  ...pustawe dopłynęły te supertankowce, co po zanurzeniu widać...tylko patrzeć jak Solidaruchy, gwoli lepszego uniezaleznienia się od Rosji, pogłebia Morze Baltyckie
  19
  pokażukryj odpowiedzi (2)
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej