Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak bezpiecznie wynająć komuś mieszkanie? Oto 5 najważniejszych wskazówek

11 września 2016, 15:00
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Największe zagrożenia dla właściciela wynajmowanej nieruchomości to dewastacja lokalu oraz nieterminowe płatności. Warto więc poczynić kroki, które przed takimi okolicznościami zabezpieczają. To pozwoli zaoszczędzić pieniądze i stres.
Największe zagrożenia dla właściciela wynajmowanej nieruchomości to dewastacja lokalu oraz nieterminowe płatności. Warto więc poczynić kroki, które przed takimi okolicznościami zabezpieczają. To pozwoli zaoszczędzić pieniądze i stres. / ShutterStock
Coraz więcej osób kupuje mieszkanie po to, by wprowadzić je na rynek najmu. Część z nich ma jednak spore obawy co do bezpieczeństwa wynajmu. Home Broker podpowiada, jak przy tej operacji zabezpieczyć swoje interesy, by inwestycja nie odbiła się nikomu czkawką.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • K
  2016-09-12 10:16:31
  Nic konkretnego... Należyte zabezpieczenie wynajmującego daje tylko najem okazjonalny i temu trzeba było artykuł poświęcić. Wynajmujący nie posiada uprawnień do żądania zaświadczeń o dochodach.
  0
 • Usa
  2016-09-11 16:47:00
  Jak to ma byc poradnik to wysilvie sie na wytlumaczenie co to znaczy osoby " nie prowadzace dzialalnosci w zakresie wynajmu" . Logika wskazuje ze kazdy wynajmujacy prowadzi taka dzialalnosc. Forsa slunie z malo logicznych tekstow.
  2
 • ghjk
  2016-09-13 00:19:03
  Warszawa jest pelna PUSTYCH mieszkan do wynajecia, ktorych nikt nie chce i ktore sa obciazeniem dla wlascicieli, bo czynsz i podatki od nieruchomosci palacic trzeba.
  0
 • on
  2016-09-12 21:25:31
  Poradnik dla małych dzieci
  0
Reklama

Zobacz więcej