Wyniki wyborów w Radzyminie. Są już dane PKW

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
22 kwietnia 2024, 00:28
wybory, urna, głosowanie
Wybory samorządowe 2024/ShutterStock
W drugiej turze wyborów na burmistrza Radzymina zwyciężył dotychczasowy burmistrz Krzysztof Chaciński, który zdobył 61,66 proc. głosów - podała Państwowa Komisja Wyborcza na podstawie danych ze 100 proc. obwodów do głosowania.

Jak podała PKW, wybory na burmistrza Radzymina ponownie wygrał kandydat bezpartyjny Krzysztof Chaciński (61,66 proc. poparcia), który starł się również z bezpartyjnym Tomaszem Bielcem (38,34 proc.).

Na Chacińskiego w drugiej turze wyborów głos oddało 5989 wyborców.

Frekwencja w drugiej turze wyborów na burmistrza Radzymina wyniosła 45,29 proc.(PAP)

autor: Marcin Chomiuk

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj