Zysk operacyjny wyniósł 4,31 mln zł wobec 0,05 mln zł zysku rok wcześniej.

Przychody ze sprzedaży sięgnęły 7,04 mln zł w IV kw. 2020 r. wobec 2,35 mln zł rok wcześniej.

"Mam nadzieję, że dzięki ciągłemu rozwojowi gry na PC i premierach na Xbox i Playstation, będziemy mogli powiedzieć to samo

również po zakończeniu bieżącego roku. IV kw. 2020 był świetnym zamknięciem rekordowego roku. Liczymy, że 'Green Hell' utrzyma status longsellera, m.in. dzięki kolejnym częściom 'Spirits of Amazonia'" - powiedział prezes Creepy Jar Krzysztof Kwiatek, cytowany w komunikacie.

Na 2021 rok planowany jest dalszy rozwój "Green Hell" poprzez wydanie kolejnych dwóch części "Spirits of Amazonia" oraz ekspansji na kolejne platformy - Xbox i PlayStation. Spółka pracuje również intensywnie nad kolejną produkcją o roboczej nazwie "Chimera", podano również.

W całym 2020 r. spółka miała 18,65 mln zł jednostkowego zysku netto w porównaniu z 0,14 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 37,61 mln zł w porównaniu z 6,99 mln zł rok wcześniej.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2018 r.

(ISBnew)