Nagrody przyznano podczas gali, która miała miejsce 23 czerwca w Warszawie. Pierwsze miejsce w tegorocznej edycji rankingu oraz najwyższe przychody osiągnęła, podobnie jak przed rokiem Grupa Raben. Na drugim miejscu znalazła się Grupa DSV, a podium zamknęła DB Schenker.

W kategorii dynamiki przychodów z działalności TSL liderem została Express Heroes. Druga pozycje przypadła Autolegion, a trzecia Box Logistics.

Zwycięzcą w obszarze spedycji drogowej została Geodis. Na drugiej pozycji uplasowała się natomiast firma ROHLIG SUUS Logistics, a na trzecim Omida Group.

Pierwsze miejsce w kategorii spedycja morska/oceaniczna zajęła ATC CARGO. Miejsce drugie przypadło TIRSPED , a trzecie Expeditors Polska. W spedycji drogowej liderem okazała się Hegelmann Transporte. Na podium uplasowała się też firma Adampol oraz SKAT Transport.

W ostatniej kategorii, jaką są usługi logistyczne nagroda główna przypadła Grupie Raben. Wiceliderem okazała się natomiast Grupa DSV, a trzecie miejsce zajęła DB Schenker.