Benefit Systems ma umowę z Pocztą Polską o maks. wartości 28,1 mln złWarszawa, 15.03.2017 (ISBnews) - Benefit Systems podpisał z Pocztą Polską umowę, której przedmiotem jest zapewnienie dostępu do usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Poczty i ich rodzin w ramach programu MultiSport. Wartość umowy to maksymalnie 28,13 mln zł, podał Benefit.

"Umowa została zawarta w wyniku rozstrzygnięcia przetargu o udzielenie zamówienia publicznego. W ramach umowy dostęp do programu MultiSport będą posiadali pracownicy jednostek organizacyjnych klienta, a także małżonkowie i dzieci pracowników oraz wskazane przez pracowników osoby towarzyszące" - czytamy w komunikacie.

Umowa została zawarta na okres od 10 kwietnia 2017 r. do 9 stycznia 2019 r. i stanowi kontynuację poprzedniego kontraktu z Pocztą Polską, podano również.

Grupa kapitałowa Benefit Systems jest dostawcą rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie m.in. kart sportowych oraz kultury i rozrywki. Od kwietnia 2011 roku spółka jest notowana na parkiecie głównym GPW.

(ISBnews)