Maxcom złożył prospekt emisyjny w KNF, debiut na GPW zależy od sytuacji rynkowej


Warszawa, 03.04.2017 (ISBnews) - Maxcom złożył prospekt emisyjny w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), poinformowała spółka.
"Złożenie prospektu emisyjnego i planowany debiut na GPW są dla nas kolejnym krokiem do budowania silnej pozycji Maxcom nie tylko w Polsce, ale i w pozostałych krajach europejskich, gdzie istnieje ogromny potencjał sprzedaży klasycznych telefonów komórkowych. Jesteśmy przekonani, że debiut na warszawskiej giełdzie i środki pozyskane w ofercie publicznej pomogą nam w realizacji planów rozwoju. Ostateczna decyzja dotycząca przeprowadzenia oferty publicznej, w tym jej harmonogramu zależy m.in. od sytuacji na rynku" - powiedział prezes Arkadiusz Wilusz, cytowany w komunikacie.
Oferującym jest Bank Zachodni WBK, doradcą finansowym jest Partners & Ventures, a doradcą prawnym CMS Cameron McKenna, podano także.
Maxcom to producent i dystrybutor klasycznych telefonów komórkowych w Europie. posiada ponad 15-letnie doświadczenie w produkcji oraz dystrybucji własnych marek produktów telekomunikacyjnych. Grupa działa pod dwiema markami Maxcom oraz budżetowej Maxton.
(ISBnews)