Capital Park liczy pozwolenie na budowę Crown z Holiday Inn do końca roku


Warszawa, 05.04.2017 (ISBnews) - Capital Park liczy na uzyskanie pozwolenia na budowę warszawskiego projektu hotelowo-mieszkaniowego Crown z hotelem Holiday Inn do końca bieżącego roku, poinformował członek zarządu Marcin Juszczyk.
"Liczymy, że uzyskamy pozwolenie na budowę do końca roku. Oferta hotelowo - mieszkaniowa będzie komplementarna do obiektów zlokalizowanych w okolicy" - powiedział Juszczyk podczas konferencji inwestorskiej.
Obiekt ma zaoferować 30 tys. m2 GLA, w tym hotel Holiday Inn na ok. 270 pokoi.
Na początku marca InterContinental Hotels Group (IHG) podał, że rozpocznie nowy projekt hotelu Holiday Inn przy Dworcu Zachodnim w Warszawie. Partnerami inwestycji zostały firmy VHM Hotel Management (VHM), której właścicielem jest Satoria Group oraz Capital Park.
Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce od ponad dziesięciu lat, specjalizującym się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ponad 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 75 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 tys. m2, zlokalizowanych w 37 miastach. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r.
(ISBnews)