Zarząd Eurocasha z Luisem Amaralem na czele powołany na kolejną kadencjęWarszawa, 26.04.2017 (ISBnews) - Rada nadzorcza Eurocash powołała na kolejną kadencję dotychczasowych członków zarządu spółki: Luisa Manuela Conceicao Pais do Amarala, Rui Amarala, Arnaldo Guerreiro, Pedro Martinho, Katarzynę Kopaczewską i Pana Jacka Owczarka, poinformowała spółka. Rada nadzorcza mianowała Luisa Manuela Conceicao Pais do Amarala prezesem zarządu, podano także.

"Luis Manuel Conceicao Pais do Amaral posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu, od marca 2003 r. jest akcjonariuszem większościowym spółki" - czytamy w komunikacie.

Rui da Conceicao Rodrigues do Amaral jako członek zarządu jest odpowiedzialny za formaty Eurocash Dystrybucja, Eurocash Alkohole i Delikatesy Centrum, podano także.

"Arnaldo Silvestre Judice Guerreiro posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich. Jako członek zarządu jest odpowiedzialny za działy serwisowe grupy Eurocash oraz nowe projekty" - czytamy w komunikacie.

Pedro Madeira Martinhojest odpowiedzialny za formaty Eurocash Gastronomia oraz formaty sprzedaży detalicznej, podano także.

"Katarzyna Kopaczewska pełni funkcję dyrektora personalnego spółki, a Jacek Owczarek pełni funkcję dyrektora finansowego spółki" - czytamy również.

Grupa Eurocash to największa polska grupa zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). W ramach prowadzonych przez Grupę Eurocash sieci franczyzowych i partnerskich skupionych jest ok. 13 tysięcy niezależnych sklepów detalicznych. Spółka jest notowana na GPW od 2005 r.

(ISBnews)