Vivid Games skrócił termin przyjmowania zapisów na obligacjeWarszawa, 28.04.2017 (ISBnews) - Vivid Games skrócił termin przyjmowania zapisów na obligacje ze względu na przekroczenie maksymalnej łącznej wartości nominalnej obligacji oferowanych w obu transzach, tj. 10 500 000 zł, podała spółka.

"Zarząd emitenta postanawia o skróceniu terminu przyjmowania zapisów na obligacje do dnia dzisiejszego, tj. 28 kwietnia 2017 r. do momentu podjęcia uchwały zarządu spółki nr 02/04/2017 w sprawie zakończenia przyjmowania zapisów na obligacje. Zgodnie z zapisami pkt 4.15.2 Memorandum Dzień Przydziału jak i Dzień Emisji Obligacji nie ulega zmianie i będzie przypadał w dniu 5 maja 2017 r." - czytamy w komunikacie.

Zapisy na obligacje Vivid Games rozpoczęły się 18 kwietnia. Wcześniej spółka podała, że niezwłocznie po przydziale obligacji spółka podejmie działania mające na celu wprowadzenie ich do obrotu na rynku Catalyst.

Vivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". Vivid Games zadebiutował w 2016 r. na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z NewConnect.

(ISBnews)