Akcjonariusze Fachowcy.pl Ventures sprzedali 7,23% akcji w procesie ABB


Warszawa, 23.08.2017 (ISBnews) - Fulcrum FIZ oraz Mezzo Capital, akcjonariusze Fachowcy.pl Ventures, w ramach procesu budowania przyśpieszonej książki popytu (procedura ABB), sprzedali 10,2 mln akcji spółki stanowiących 7,23% w kapitale i głosach po cenie wynoszącej 27 groszy za jedną akcję, podała spółka.
W ramach ABB akcjonariusze chcieli sprzedać 14 mln akcji, stanowiących 9,93% w kapitale i głosach na walnym zgromadzeniu.
"Intencją sprzedających jest ponowne zaangażowanie środków finansowych pozyskanych w wyniku przeprowadzenia procesu budowania przyspieszonej książki popytu w spółkę. Zarząd obecnie koncentruje się na optymalizacji wszystkich procesów operacyjnych w spółce, w celu osiągnięcia progu rentowności" - czytamy w komunikacie.
Fachowcy.pl Ventures działają od 2008 r., a od 15 lutego 2012 r. notowani są na NewConnect. Spółka rozwija technologie wspomagające pozyskanie nowych klientów i zleceń z internetu. Usługi oferowane są w modelu abonamentowym, a docelowym ich odbiorcą są małe i średnie firmy usługowe.
(ISBnews)