Cryptomind: Debiut giełdowy jest tematem żywo dyskutowanym w naszej firmie.

Cryptomind "żywo" dyskutuje na temat potencjalnego debiutu giełdowego, poinformował prezes spółki Krzysztof Surgowt.

"Giełda jest tematem 'żywo' dyskutowanym w naszej firmie i tyle na razie mogę odpowiedzieć" - powiedział Surgowt podczas chatu zorganizowanego przez ISBnews.

Cryptomind to polska spółka akcyjna, oferująca bezpieczeństwo cybernetyczne na każdym poziomie. Do grona klientów należą w tej chwili m.in. samorządy, kancelarie prawne, czy podmioty działające w służbie zdrowia.

"Jestem obecnie w trakcie zaawansowanych rozmów z bardzo dużymi graczami polskimi i międzynarodowymi. Dodam, że mamy bardzo dobrą współpracę z IBM w Polsce. Obecnie nasi klienci pochodzą wyłącznie z Polski, aczkolwiek naszą biznesową ambicją jest zrobić z naszego sztandarowego produkt UseCrypt produkt, taki jak np. Skype, który powstał w Estonii, czy antywirusowy Avast, który powstał w Czechach" - podsumował prezes Cryptomind.

OŚWIADCZENIE

Krzysztof Surgowt

Prezes Zarządu CryptoMind SA

Reklama

W celu uniknięcia nieporozumień czy błędnych interpretacji zdania z chatu dotyczącego kwestii wejścia na giełdę przez spółkę CryptoMind SA uprzejmie wyjaśniam iż jest oczywiste , ze giełda jest naszym naturalnym celem i konkretne działania z tym związane są w toku , tak wiec nie ma kwestii czy wchodzimy na giełdę , jest jedynie kwestia kiedy , ale szczegółowe informacje są na tym etapie dostępne wyłącznie dla akcjonariuszy , ponieważ nie jesteśmy na razie spółka publiczną , tak wiec w przypadku takich kwestii jak debiut giełdowy , listy akcjonariuszy i wszelkie inne informacje bardziej szczegółowe przydatne dla obecnych i przyszłych inwestorów mogą zostać wyłącznie pozyskane w trakcie bezpośredniego kontaktu z nami , do czego wszystkich zainteresowanych uprzejmie zapraszamy.