QubicGames: Premiera gry 'Robonauts' na PS4 ustalona na 19 września br.Warszawa, 07.09.2017 (ISBnews) - "Robonauts" od QubicGames zadebiutuje 19 września na platformie sprzedażowej Sony PlayStation 4, podała spółka.

"Gra 'Robonauts', ze względu na jej wysokie walory rozrywkowe, powstała z myślą o konsolach najnowszej generacji, w szczególności najnowszej konsoli Nintendo. Dnia 19 września tytuł zadebiutuje na urządzeniach Sony PS4, a jeszcze w tym samym miesiącu gra trafi na konsole Nintendo Switch. W październiku planujemy jej wydanie na komputery PC/Mac. W dniu dzisiejszym zakończył się proces certyfikacji gry na konsolę Nintendo Switch. Data wydania na tę platformę zostanie ustalona w przeciągu kilku dni [po konsultacjach z Nintendo of Europe i Nintendo of America]" - powiedział prezes Jakub Pieczykolan, cytowany w komunikacie.

Cena gry została ustalona na poziomie 14,99 USD.

Również we wrześniu planowany jest debiut gry imprezowej "Astro Bears Party", którą QubicGames przygotował specjalnie na konsolę Nintendo Switch, przypomniano.

QubicGames S.A. jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od września 2016 r.

(ISBnews)