Unified Factory ma negocjować z FEZ TFI BGK ws. wspólnej spółki na Filipinach


Warszawa, 16.10.2017 (ISBnews) - Unified Factory podjął uchwałę o rozpoczęciu negocjacji z Funduszem Ekspansji Zagranicznej Funduszem Inwestycyjnym Zamkniętym Aktywów Niepublicznych zarządzanym przez TFI BGK (FEZ) na temat umowy inwestycyjnej dotyczącej wspólnej inwestycji w spółkę prawa filipińskiego, podała spółka.
"Przedmiotem działalności zawiązanej spółki ma być dystrybucja oprogramowania automatyzującego obsługę klienta klasy Customer Service Automation pod brandem Unified Factory na terytorium Filipin, Singapuru, Malezji, Indonezji oraz Tajwanu. Wstępnie przewiduje się, że każda ze stron wniosłaby do zawiązanej spółki wkład gotówkowy w wysokości jednego miliona euro" - czytamy w komunikacie.
Podjęcie negocjacji z FEZ stanowi jeden z elementów realizacji przez emitenta założeń przyjętych w sierpniu br. i dotyczących strategii wzmocnienia brandu Unified Factory w skali międzynarodowej m.in. przez tworzenie lokalnych podmiotów zajmujacych się dystrybucją oprogramowania Customer Service Automation, podano również.
Unified Factory to producent i globalny dostawca technologii automatyzującej sprzedaż i obsługę klienta opartej na rozwiązaniach klasy Customer Service Automation i algorytmach pamięci asocjacyjnej. Od 2016 r. akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.
(ISBnews)