UOKiK zgodził się na wspólne przedsięwzięcie Marvipol Logistics i PG DutchWarszawa, 01.12.2017 (ISBnews) - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) zgodził się na wspólne przedsięwzięcie Marvipol Logistics i PG Dutch polegające na budowie parku magazynowo-logistycznego, podał Urząd.

"PG Dutch należy do grupy kapitałowej Panattoni, która świadczy obsługę administracyjną oraz usługi deweloperskie związane z obiektami przemysłowymi, magazynowymi i biurowymi. Wynajmuje też powierzchnię magazynową w województwie mazowieckim, wielkopolskim oraz śląskim. Marvipol zajmuje się inwestycjami na rynku nieruchomości mieszkaniowych i biurowych w Warszawie i Gdańsku. Spółka jest również importerem i dealerem samochodów marki Jaguar, Land Rover i Aston Martin. Zarządza też nieruchomościami i wynajmuje powierzchnię magazynową w województwie śląskim" - czytamy w komunikacie.

Marvipol Logistics wchodzi w skład grupy kapitałowej Marvipol. Grupa Marvipol prowadzi działalność gospodarczą realizowaną w dwóch podstawowych segmentach deweloperskim i motoryzacyjnym, podano wcześniej.

(ISBnews)