Te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem, a służba dla Polski i Polaków zaszczytem - napisała w czwartek na Twitterze premier Beata Szydło. Podziękowała również za wyrazy wsparcia i podziękowania.

W czwartek Komitet Polityczny PiS przyjął rezygnację Beaty Szydło z funkcji premiera. Jednocześnie - jak poinformowała rzecznik partii Beata Mazurek - Komitet wysunął kandydaturę dotychczasowego wicepremiera Mateusza Morawieckiego na stanowisko szefa rządu.

Bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia, podziękowania, za wszystkie tak dla mnie miłe Państwa wpisy. Te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem, a służba dla Polski i Polaków zaszczytem. Dziękuję

— Beata Szydło (@BeataSzydlo) 7 grudnia 2017

"Bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia, podziękowania, za wszystkie tak dla mnie miłe państwa wpisy. Te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem, a służba dla Polski i Polaków zaszczytem. Dziękuję" - napisała Szydło.

Według nieoficjalnych informacji PAP wotum zaufania dla rządu Morawieckiego zaplanowano na wtorek; na razie nie będzie zmian ministrów.

Reklama

Z kolei po posiedzeniu klubu PiS wiceszef MSZ Jan Dziedziczak potwierdził dotychczasowe nieoficjalne informacje, że Szydło ma objąć funkcję wicepremiera w rządzie Morawieckiego.

Bochenek: Dziękuję pani premier Beacie Szydło za zaufanie

Rzecznik rządu Rafał Bochenek podziękował w czwartek premier Beacie Szydło za zaufanie i za to, że mógł pod jej kierunkiem "uczestniczyć w wielkiej misji i służbie Polakom". To były dobre dwa lata - napisał na Twitterze rzecznik.

To był bardzo dobry, historyczny czas dla Polski i tytaniczna praca premier @BeataSzydlo dla naszej Ojczyzny. Dziękuję pani premier @BeataSzydlo za zaufanie i że mogłem pod Pani kierunkiem w tej wielkiej misji i służbie Polakom uczestniczyć. To były #Dobre2Lata Dziękujemy https://t.co/QI2QIXlzHR

— Rafał Bochenek (@RafalBochenek) 7 grudnia 2017"To był bardzo dobry, historyczny czas dla Polski i tytaniczna praca premier Beata Szydło dla naszej Ojczyzny. Dziękuję pani premier Beacie Szydło za zaufanie i że mogłem pod Pani kierunkiem w tej wielkiej misji i służbie Polakom uczestniczyć. To były dobre dwa lata. Dziękujemy" - napisał Bochenek.

CZYTAJ TAKŻE:

>>> Beata Szydło złożyła rezygnację. Morawiecki kandydatem na premiera

>>> Zmiana miejsc w rządzie. Beata Szydło ma objąć funkcję wicepremiera

>>> Od prezesa BZ WBK do szefa rządu. Oto życiorys Mateusza Morawieckiego

>>> Operacja sukcesja, czyli jak zmieniał się układ sił w rządzie