7Levels ukończył grę Castle of Heart i wysłał do certyfikacji NintendoWarszawa, 20.12.2017 (ISBnews) - 7Levels ukończył prace produkcyjne nad grą 'Castle of Heart', która trafiła do certyfikacji przez Nintendo, podała spółka.

„Studio zakończyło prace produkcyjne, potwierdzając tym samym plany wprowadzenia gry na rynek w pierwszym kwartale 2018 roku. Przedział cenowy 'Castle of Heart' ustalono na 15-20 USD/euro" – czytamy w komunikacie.

„Produkcja 'Castle of Heart' została zakończona i tytuł obecnie oczekuje na certyfikację przez Nintendo. Ze względu na nasze dotychczasowe doświadczenie zgromadzone przy testowaniu gier innych producentów na różnych platformach, jesteśmy przekonani, że proces certyfikacji 'CoH' przebiegnie sprawnie i pozwoli nam na wprowadzenie gry do sprzedaży w zakładanym wcześniej terminie" – powiedział wiceprezes Krzysztof Król, cytowany w komunikacie.

„Równolegle prowadzimy prace związane z przygotowaniem spółki do debiutu na rynku NewConnect. Do grona spółek publicznych chcemy dołączyć na początku przyszłego roku" – dodał wiceprezes.

„Castle of Heart" jest platformową grą akcji przeznaczoną wyłącznie na Nintendo Switch. W pierwszych dwunastu miesiącach po premierze, krakowskie studio liczy na ok. 100 tys. sprzedanych egzemplarzy. Strategia 7Levels zakłada wypuszczanie jednej dużej gry na konsolę Nintendo Switch (6-10 godz. rozgrywki) co 12-15 miesięcy.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.

(ISBnews)