PlayWay: Premiera gry 'Agony' została ustalona na 29 maja br.Warszawa, 20.04.2018 (ISBnews) - PlayWay otrzymał od dystrybutora - Koch Media GmbH informację dotyczącą wydania gry 'Agony', zgodnie z którą sprzedaż gry przy udziale dystrybutora rozpocznie się 29 maja br., poinformowała spółka. Premiera gry w sklepie Steam również zaplanowana jest na ten dzień.

"Sprzedaż gry przy udziale dystrybutora rozpocznie się 29.05.2018 r. Mając powyższe na uwadze, premiera gry w sklepie Steam także nastąpi w dniu 29.05.2018 r. Dystrybucja w sklepie Steam prowadzona będzie przez twórcę gry tj. spółkę zależną Madmind Studio Sp. z o.o." - czytamy w komunikacie.

Koch Media GmbH jest wydawcą gry w zakresie sprzedaży detalicznej fizycznej (pudełkowej) na PC, oraz pudełkowej i online na PS4 i Xbox One, przypomniano.

"Jednocześnie spółka informuje, że certyfikacja gry na konsolach PS4/Xbox1 została pozytywnie zakończona, a gra uzyskała najwyższy rating tj. +18" - czytamy dalej.

Dodatkowo wynajęto zewnętrzne firmy testerskie celem maksymalnego dopracowania gry na dzień premiery, podano także.

PlayWay S.A., który w październiku 2016 roku zadebiutował na rynku głównym GPW, to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki. Grupa współpracuje z ponad 40 zespołami twórców gier.

(ISBnews)