Unibep ma umowę na budynki mieszkalne w Warszawie za ok. 65 mln zł nettoWarszawa, 26.04.2018 (ISBnews) - Unibep zawarł umowę o roboty budowlane na realizację w systemie generalnego wykonawstwa inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Szwedzkiej w Warszawie, poinformowała spółka. Wynagrodzenie spółki za wykonanie inwestycji wynosi 65 mln zł netto. Zamawiającym jest spółka należąca do grupy kapitałowej Okam Capital, tj. European Property Spot.

"Przedmiotem umowy jest realizacja w ramach etapu A trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym oraz częścią usługową. W budynkach o wysokości od 5 do 7 kondygnacji nadziemnych znajdą się łącznie 303 lokale mieszkalne, 8 lokali usługowych oraz 312 miejsc parkingowych w garażu podziemnym" - czytamy w komunikacie.

Rozpoczęcie realizacji inwestycji nastąpi w II kw. 2018 r., a zakończenie w I kw. 2020 r.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. W 2017 r. miała 1 629 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)