PlayWay obejmie nowe udziały w Baked GamesWarszawa, 11.05.2018 (ISBnews) - PlayWay zawarł umowę inwestycyjną z Przemysławem Bieńkiem, Krzysztofem Wolskim oraz Jakubem Trzebińskim, na mocy której obejmie nowe udziały w kapitale zakładowym spółki Baked Games, poinformowała spółka.

"Zgodnie z postanowieniami umowy inwestycyjnej inwestor zobowiązał się objąć nowe udziały w podwyższonym kapitale zakładowym spółki Baked Games spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Czeladzi za łączną kwotę 199 000 zł" - czytamy w komunikacie.

Po podwyższeniu kapitału zakładowego udziały w kapitale zakładowym Baked Games będą przedstawiały się w następujący sposób:

a) PlayWay - 44%;

b) Przemysła Bieniek, Krzysztof Wolski - po 27,5 %;

c) Jakub Trzebiński - 1%, podano również.

Głównym przedmiotem działalności Baked Games jest i będzie produkcja gier, w tym produkcji pod roboczą nazwą - Prison Symulator - na platformę PC.

PlayWay, który w 2016 roku zadebiutował na rynku głównym GPW, to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki.

(ISBnews)