7Levels liczy na premierę 'Castle of Heart' w Japonii w najbliższych miesiącachWarszawa, 28.05.2018 (ISBnews) - 7Levels spodziewa się ustalenia konkretnej daty premiery gry "Castle of Heart" w Japonii w ciągu najbliższych miesięcy - decyzja uzależniona jest od wydawcy, poinformował ISBnews wiceprezes 7Levels Krzysztof Król.

"Dane sprzedażowe 'Castle of Heart', które do nas powoli spływają, spełniają nasze oczekiwania. Niemniej gra w dalszym ciągu nie zadebiutowała w Japonii - jednym z głównych rynków zbytu dla Nintendo. Mamy podpisaną umowę z wydawcą NatsumeAtari i dogrywamy szczegóły. W przeciągu najbliższych miesięcy data premiery powinna zostać ustalona"- powiedział ISBnews Król.

Zaznaczył, że deweloper ma dalsze plany rozwoju IP "Castle of Heart". Obecnie pracuje również nad zupełnie nowym tytułem. Będzie to platformowa, przygodowa gra akcji, która do sprzedaży powinna trafić w 2019 roku.

"Na obecnym etapie produkcji mamy dość zaawansowany prototyp przedstawiający podstawowe mechaniki rozgrywki oraz elementy graficzne" - wskazał wiceprezes.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.

(ISBnews)