Unibep zrealizuje inwestycję mieszkaniową w Warszawie za 41 mln zł nettoWarszawa, 06.06.2018 (ISBnews) - Unibep zawarł umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanej przy ulicy Sieleckiej w Warszawie dla OMIG Sielecka za 41 mln zł netto, podała spółka.

„Przedmiotem umowy jest realizacja budynku biurowego wielofunkcyjnego z częścią mieszkaniową z usługami i handlem w parterze oraz garażem podziemnym. W budynku o wysokości od 4 do 6 kondygnacji nadziemnych znajdzie się 40 lokali mieszkalnych, lokale biurowe na 3 kondygnacjach, 9 lokali usługowych oraz 134 miejsca parkingowe w garażu podziemnym" – czytamy w komunikacie.

Termin realizacji inwestycji wynosi 20 miesięcy od dnia rozpoczęcia robót. Wynagrodzenie spółki za wykonanie inwestycji wynosi 41 mln zł netto, podano także.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. W 2017 r. miała 1 629 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)