Spółka zależna Inpro ustaliła warunki negocjacji dzierżawy hotelu w MikołajkachWarszawa, 12.06.2018 (ISBnews) - Zarząd spółki zależnej od Inpro - Hotel Mikołajki Sp. z o.o. - ustalił najważniejsze kluczowe ramowe warunki procesu negocjacyjnego, dotyczącego dzierżawy nieruchomości spółki, podało Inpro.

"Proces negocjacyjny ma za zadanie wypracowanie satysfakcjonujących warunków umowy dzierżawy, na podstawie których podmiot trzeci, posiadający duże doświadczenie w prowadzeniu działalności hotelowej, wydzierżawi odpłatnie od spółki Hotel Mikołajki Sp. z o.o. obiekt hotelowy w Mikołajkach w celu prowadzenia w nim działalności i pobierania pożytków" - czytamy w komunikacie.

Ustalenie kluczowych warunków negocjacyjnych pozwala na prowadzenie negocjacji w oparciu o możliwy do podpisania w najbliższych dniach list intencyjny, podano także.

Zarząd zastrzega, że opisane powyżej negocjacje nie oznaczają, że zakończą się ustaleniem ostatecznych warunków współpracy i zawarcia docelowej umowy dzierżawy, gdyż powodzenie tego procesu uzależnione jest także od uzyskania satysfakcjonujących wyników negocjacji, a ponadto od uzyskania stanowisk i zgód banku finansującego budowę powyżej wskazanego obiektu hotelowego, wyjaśniono.

Inpro zobowiązało się do raportowania dalszego przebiegu procesu negocjacyjnego.

Firma Inpro działa głównie na rynku trójmiejskim. W ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Jest notowana na GPW od 2011 r.

(ISBnews)