Unibep zrealizuje inwestycję mieszkaniową w Warszawie za ok. 90 mln zł nettoWarszawa, 28.06.2018 (ISBnews) - Unibep zawarł ze spółką Polskie Projekty Inwestycyjne umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa inwestycji mieszkaniowej przy Al. Gen. W. Sikorskiego w Warszawie na kwotę ok. 89,6 mln zł netto, podała spółka.

„Przedmiotem umowy jest realizacja dwóch budynków wielorodzinnych wraz z dwukondygnacyjnym garażem podziemnym oraz infrastrukturą techniczną. W budynkach o wysokości 8 kondygnacji nadziemnych znajdą się 294 lokale mieszkalne oraz 4 lokale usługowe i 394 miejsca parkingowe (Inwestycja)" – czytamy w komunikacie.

Termin realizacji inwestycji wynosi 25 miesięcy od dnia przekazania terenu budowy. Wynagrodzenie spółki za wykonanie inwestycji, z uwzględnieniem optymalizacji, wynosi ok. 89,6 mln zł netto, podano również.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. W 2017 r. miała 1 629 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)