CCC nabyło część przedsiębiorstwa Adler za 77 mln zł


Warszawa, 02.07.2018 (ISBnews) - CCC podpisało z Adler International aneks do umowy warunkowej i umowę przyrzeczoną, na podstawie której CCC nabyło zorganizowaną część przedsiębiorstwa za łącznie 77 mln zł, podała spółka.
"Łączna wartość transakcji po dokonaniu końcowego rozliczenia, wynikającego ze zmian ukończonych w międzyczasie nakładów inwestycyjnych oraz rozliczenia wyników sprzedaży od momentu zawarcia umowy przedwstępnej, wyniosła 77 mln zł" - czytamy w komunikacie.
Przedmiotem umowy jest nabycie zorganizowanej części przedsiębiorstwa, obejmującej prowadzenie salonów detalicznej sprzedaży obuwia oznaczonych logo "CCC" i wchodzących w skład sieci sprzedaży zorganizowanej przez CCC.
W kwietniu br. CCC podpisało warunkową umowę z Adler International dotyczącą nabycia przedsiębiorstwa obejmującego prowadzenie wszystkich sklepów działających pod marką CCC. Uzgodniona wówczas cena sprzedaży wynosiła 68,5 mln zł.
Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku.
(ISBnews)