Erbud ma umowę na dwa etapy inwestycji Polnordu w Gdańsku za 52 mln zł nettoWarszawa, 01.08.2018 (ISBnews) - Erbud podpisał z Polnord – Apartamenty umowę na generalne wykonawstwo wielorodzinnych budynków mieszkalnych w ramach II oraz III etapu inwestycji deweloperskiej Fotoplastykon przy ul. Guderskiego i Flisykowskiego w Gdańsku. Wartość umowy wynosi 52 mln zł netto, podała spółka.

"Zgodnie z umową Erbud S.A. wykona budynki mieszkalne B4, B5, B6 (w ramach etapu II), B7 i B8 (w ramach etapu III) wraz z garażami podziemnymi, infrastrukturą techniczną, a także parkingami naziemnymi i osiedlowym układem drogowym. Spółka Erbud wybuduje też fragment drogi publicznej ul. A. Flisykowskiego wraz ze zjazdami i zagospodarowaniem terenu" - czytamy w komunikacie.

Prace budowlane zakończą się nie później niż 30 września 2020 r., podano także.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży (razem) sięgnęły 1,8 mld zł w 2017 r.

(ISBnews)