Vistal Gdynia zawarł umowę na usługi doradcze w procesie pozyskania inwestoraWarszawa, 17.09.2018 (ISBnews) - Vistal Gdynia w restrukturyzacji zawarł umowę z KPMG Advisory na świadczenie usług doradczych w procesie pozyskania inwestora, podała spółka.

"Umowa została zawarta w wykonaniu postanowienia sędziego komisarza z dnia 11 czerwca 2018 r. w przedmiocie zatwierdzenia planu restrukturyzacyjnego spółki, w którym dodano punkt przewidujący 'podjęcie działań zmierzających do zlecenia profesjonalnemu podmiotowi poszukiwanie inwestora'" - czytamy w komunikacie.

Usługi świadczone przez doradcę mają polegać na przygotowaniu pakietu informacyjnego dla inwestorów i badanie rynku oraz kompleksowe wsparcie w prowadzeniu ewentualnej transakcji, podano również.

Vistal Gdynia - spółka dominująca grupy Vistal - to producent konstrukcji stalowych, realizujący kontrakty dla klientów w kraju i na rynkach zagranicznych. Spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w styczniu 2014 r. Grupa działa w segmentach infrastrukturalnym, marine i offshore, w tym infrastruktury portowej, budownictwa kubaturowego i energetyki.

(ISBnews)