Robyg rozpocznie wkrótce sprzedaż pierwszej wrocławskiej inwestycjiWarszawa, 19.11.2018 (ISBnews) - Grupa Robyg wprowadzi do sprzedaży w nadchodzących dniach swój pierwszy projekt we Wrocławiu. W I etapie inwestycji w dzielnicy Jagodno powstanie ok. 120 lokali mieszkalnych. Wszystkie etapy tego projektu to około 50 tys. m2, czyli ponad 900 mieszkań, podał deweloper.

"Grupa Robyg to deweloper, dla którego ważne jest zaufanie klientów i rynku - atutem oferty są przemyślane lokalizacjach, charakteryzujące się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Tę rzetelność potwierdza aż 18 tys. sprzedanych lokali -to tak, jakby w swojej historii Robyg wybudował jedno polskie miasto. Teraz spółka realizuje kolejny etap rozwoju - rozpoczyna działalność we Wrocławiu" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej Oscar Kazanelson, cytowany w komunikacie.

"Wkraczając do Wrocławia, grupa przynosi na ten rynek najlepsze praktyki i standardy, które obejmują kompleksowe planowanie zarówno poszczególnych lokali, jak i całej przestrzeni inwestycji wraz z infrastrukturą. Inwestycje Robyg to system Smart House w cenie, energooszczędne oświetlenie LED i panele fotowoltaiczne dzięki którym eksploatacja części wspólnych, dla mieszkańców jest znacząco tańsza. Inwestycja będzie przyjazna mieszkańcom także ze względu na otoczenie - tereny zielone, zewnętrzny fitness, lokale usługowe oraz budynki użyteczności publicznej m.in. przedszkole. Jestem przekonany, że Wrocław szybko polubi inwestycje Grupy Robyg i wpiszą się one na trwałe w krajobraz miasta" - dodał Kazanelson.

Wszystkie mieszkania Robyg w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House - zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawia, że można sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki czemu można np. wyłączyć w ciągu dnia ogrzewanie i uruchomić je dopiero na godzinę przed powrotem do mieszkania. Pozwala to wygenerować oszczędności sięgające nawet 30% miesięcznych opłat. Grupa Robyg jako jedyna we Wrocławiu oferuje ten system w każdym mieszkaniu, bez dodatkowych opłat, podkreślono także.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 r. do maja 2018 r. W 2017 r. Robyg zakontraktował ok. 3 470 lokali.

(ISBnews)