One More Level przesunęła premierę 'Gods Trigger' na I kw. 2019 r.Warszawa, 12.12.2018 (ISBnews) - One More Level (poprzednio Laser-Med) przesunęła termin premiery gry "God's Trigger" na I kw. 2019 r., podała spółka. Produkcja ta trafi jednocześnie na platformy PC (Steam), Microsoft Xbox One, Sony Playstation 4.

"Podjęta decyzja o zmianie terminu premiery wynika z wypracowanej w porozumieniu z wydawcą gry - Techland Sp. z o.o. - strategii marketingowej oraz z konieczności dokonania ostatnich finalizacji niektórych elementów projektu. Premiera gry 'God's Trigger' jest planowana na wszystkie platformy jednocześnie, a więc na komputery PC (Steam), Microsoft Xbox One oraz Sony Playstation 4. One More Level S.A. poinformuje o konkretnej dacie premiery gry w momencie otrzymania informacji od wydawcy" - czytamy w komunikacie.

Zarząd spółki oczekuje, że produkcja ta odniesie duży sukces rynkowy i pozwoli budować pozycję rynkową w branży producentów gier.

"Oceniając obecny potencjał projektu zdecydowaliśmy się na dokonanie kilku modyfikacji, które jeszcze bardziej podniosą jego jakość projektu. Nasza decyzja oparta była również o wyniki konsultacji z działem marketingu, który śladem innych firm zdecydował się na przesunięcie działań marketingowych na pierwszy dogodny okres po premierze jednego z największych hitów sprzedażowych ostatnich lat - Red Dead Redemption 2" - skomentowała prezes Iwona Cygan-Opyt, cytowana w materiale.

One More Level S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w 2012 roku. Spółka jest studiem game developerskim oraz certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.

(ISBnews)