Creepy Jar chce w tym roku ruszyć z produkcją kolejnego swojego tytułuWarszawa, 02.04.2019 (ISBnews) - Creepy Jar chce w tym roku rozpocząć produkcję kolejnej po "Green Hell" gry w obszarze survival, poinformował ISBnews Krzysztof Sałek, lead programmer Creepy Jar.

"Chcemy, żeby prace nad nową grą wystartowały jeszcze w tym roku, obecnie mamy fazę koncepcyjną, wkrótce zaczniemy prototypowanie" - powiedział ISBnews Sałek podczas GPW Innovation Day.

"Wstępnie myślimy nad gatunkiem survival" - dodał prezes Krzysztof Kwiatek.

Zarząd dodał, że dysponuje wystarczającymi środkami finansowymi na bieżącą działalność, a już za kilka miesięcy spodziewa się wpływów z premiery "Green Hell" na PC. Jednocześnie kolejny potencjał finansowy daje perspektywa premiery na duże konsole i platformę Switch. Według słów władz Creepy Jar, "dobrze byłoby", aby premiery "Green Hell" na konsole odbyły się w tym roku.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2018 r.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)