JW Construction sprzedało 280 lokali, rozpoznało w przychodach ok. 265 w I kw.


Warszawa, 04.04.2019 (ISBnews) - Liczba zawartych przez spółki z grupy kapitałowej J.W. Construction Holding umów deweloperskich, przedwstępnych umów sprzedaży lokali oraz płatnych rezerwacji wyniosła 280 sztuk w I kwartale 2019 r. wobec 426 sztuk rok wcześniej, podała spółka.
"Liczba zawartych, przez wszystkie spółki z grupy kapitałowej emitenta, w I kwartale 2019 r. umów deweloperskich, przedwstępnych umów sprzedaży (tzn. dotyczących zakończonych inwestycji, umów z innymi podmiotami niż klienci indywidualni oraz lokali usługowych) oraz płatnych rezerwacji wyniosła 280 sztuk. Szacowana liczba lokali, które zostaną rozpoznane w przychodach grupy kapitałowej emitenta za I kwartał 2019 r. wynosi ok. 265 sztuk" - czytamy w komunikacie.
Przedstawione informacje mogą różnić się od danych ostatecznych, które zostaną przedstawione podczas publikacji raportu okresowego za I kwartał 2019 r.podano także.
J.W. Construction Holding to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych i generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe. JWCH jest notowany na GPW od 2007 r.
(ISBnews)