Akcjonariusze Immofinanz zdecydowali o 0,85 euro dywidendy na akcję za 2018 r.

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
23 maja 2019, 08:24
Akcjonariusze Immofinanz zdecydowali o 0,85 euro dywidendy na akcję za 2018 r.



Warszawa, 23.05.2019 (ISBnews) - Akcjonariusze Immofinanz AG zdecydowali o wypłacie dywidendy w wysokości 0,85 euro na akcję, podała spółka.

Dywidenda zostanie wypłacona 28 maja br., podano w komunikacie.

Za rok 2017 dywidenda była na poziomie 0,7 euro na akcję.

Immofinanz odnotował 217,5 mln euro skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2018 r. wobec 537,1 mln euro straty rok wcześniej.

Grupa inwestycyjno-deweloperska Immofinanz AG jest spółką notowaną na głównym rynku warszawskiej giełdy od 2013 r. oraz na giełdzie w Wiedniu od 1996 roku.

(ISBnews)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj