Ultimate Games zmienił datę premiery gry 'Unlucky 7' na 30 sierpniaWarszawa, 23.07.2019 (ISBnews) - Ultimate Games zmienił datę premiery gry "Unlucky 7" na PC (Steam) na 30 sierpnia z pierwotnie planowanej 26 lipca, podała spółka.

"Nowa data premiery zostaje ustalona na 30.08.2019 r. Ww. zmiana wynika z faktu iż emitent ustalił z Valve Corporation - właścicielem sklepu Steam - na ostatni weekend sierpnia br. - tzw. 'Publisher Sale' - czyli dedykowaną promocję gier emitenta na startowej stronie sklepu Steam" - czytamy w komunikacie.

W ocenie zarządu, promocja ta istotnie zwiększy widoczność gry w sklepie Steam, co może przyczynić się do zwiększenia wolumenu sprzedaży gry w pierwszych dniach jej dystrybucji, podano także.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest notowana na NewConnect od czerwca 2018 r.

(ISBnews)