Ultimate Games: Premiera 'Esport Manager' na Nintendo Switch ustalona na 27 VIIIWarszawa, 12.08.2019 (ISBnews) - Premiera gry "Esport Manager" na Nintendo Switch została ustalona na 27 sierpnia, podał Ultimate Games.

"Gra zadebiutuje 27 sierpnia 2019 r. w USA, Kanadzie, Meksyku, Europie, Australii i Nowej Zelandii" - czytamy w komunikacie.

Cena gry to 7,99 euro/7,99 USD. W zamian za wykonanie portu i wydanie gry na Nintendo Switch, Ultimate Games przysługuje określony procent z przychodów z jej sprzedaży na tej platformie, podano także.

W listopadzie 2018 r. Ultimate Games zawarł z PlayWay umowę o współpracy, na mocy której uzyskał od licencjodawcy licencję na wykonanie portów i wydanie 10 gier, w tym "Esport Manager", na platformę Nintendo Switch

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka zadebiutowała na NewConnect w czerwcu 2018 r., zaś od lipca 2019 r. jest notowana na rynku głównym GPW.

(ISBnews)