KPRM: Marcin Horała pełnomocnikiem rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego (krótka)

28 listopada 2019, 09:23 | Aktualizacja: 28.11.2019, 11:07
Źródło:PAP
Marcin Horała w czwartek został pełnomocnikiem rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego - węzła mającego zintegrować transport lotniczy, kolejowy i drogowy - poinformowała KPRM.
wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (30)

  • Rezig(2019-11-28 13:05) Zgłoś naruszenie 00

    Dobra nominacja. Taki pełnomocnik na pewno usprawni prace nad CPK.

    Odpowiedz
  • Robert(2019-11-28 13:10) Zgłoś naruszenie 00

    Szanuję za dobry wybór i trzymam za słowo odnośnie 2027!

    Odpowiedz
  • Bober(2019-11-28 13:41) Zgłoś naruszenie 00

    Cieszy mnie, że stanowisko obejmie sprawdzony człowiek. To gigantyczny projekt i rząd musi mieć kontrolę z tym gdzie idą nasze pieniądze.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-11-28 14:00) Zgłoś naruszenie 00

    Niezły kawał po Polsku!!! Polska prezesami żyje i to od bardzo dawna!!! Hahaha, mamy prezesa na CPK!!! Kiedy pierwsze wbicie łopaty??? Jeszcze chyba brak prezesa na EJ, farmy wiatrowe na Bałtyku, na fabryke aut elektrycznych itd....!!! Po prostu trzeba bardzo dobrze płatne i kluczowe stanowiska krewnymi i znajomymi osadzić!!! LooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-11-28 14:00) Zgłoś naruszenie 01

    Niezły kawał po Polsku!!! Polska prezesami żyje i to od bardzo dawna!!! Hahaha, mamy prezesa na CPK!!! Kiedy pierwsze wbicie łopaty??? Jeszcze chyba brak prezesa na EJ, farmy wiatrowe na Bałtyku, na fabryke aut elektrycznych itd....!!! Po prostu trzeba bardzo dobrze płatne i kluczowe stanowiska krewnymi i znajomymi osadzić!! LooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-11-28 14:01) Zgłoś naruszenie 00

    Niezły kawał po Polsku!!! Polska prezesami żyje i to od bardzo dawna!!! Hahaha, mamy prezesa na CPK!!! Kiedy pierwsze wbicie łopaty??? Jeszcze chyba brak prezesa na EJ, farmy wiatrowe na Bałtyku, na fabryke aut elektrycznych itd....!!! Po prostu trzeba bardzo dobrze płatne i kluczowe stanowiska krewnymi i znajomymi osadzić! LooooooooooooooooooooL.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Dobry chłopak(2019-11-28 14:17) Zgłoś naruszenie 00

    Moim zdaniem bardzo dobry wybór. Premier Morawiecki nie myli się co do ludzi na takich stanowiskach.

    Odpowiedz
  • Waluś(2019-11-28 14:18) Zgłoś naruszenie 00

    Widać po CV, że Horała ma duże kompetencje zarówno menadżerskie jak i polityczne, żeby pchnąć projekt CPK mocno, mocno do przodu.

    Odpowiedz
  • Karla(2019-11-28 14:19) Zgłoś naruszenie 00

    CPK to ważny człowiek i potrzebuje sprawnego menadżera takiego własnie jak Horała.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Aleksander(2019-11-28 14:21) Zgłoś naruszenie 00

    Dobrze, że coraz lepsi specjaliści włączani się w CPK. Widać, że rząd traktuje ten projekt bardzo poważnie.

    Odpowiedz
  • Hiacynt(2019-11-28 14:22) Zgłoś naruszenie 00

    Teraz prace nad CPK na pewno przyśpieszą.

    Odpowiedz
  • barczysty(2019-11-28 14:23) Zgłoś naruszenie 00

    Horale nie brakuje doświadczenia, kompetencji i charakteru, by unieść ten cały majdan na swoich barkach.

    Odpowiedz
  • bonanza(2019-11-28 14:25) Zgłoś naruszenie 00

    Moim zdaniem akurat nie ma obawy o Horałę. PiS-owi zależy na powodzeniu tej inwestycji, więc byle kogo na pewni by nie dali. To nie PO, że stanowiska dostają karierowicze i leśne dziadki.

    Odpowiedz
  • obserwator(2019-11-28 14:26) Zgłoś naruszenie 00

    Trzymam kciuki za Horałę. Wygląda na pewno obiecująco.

    Odpowiedz
  • Gary(2019-11-28 14:27) Zgłoś naruszenie 00

    Horała to idealny specjalista by być pełnomocnikiem rządu. Oby wszystko mu się udało.

    Odpowiedz
  • Tymek(2019-11-28 14:29) Zgłoś naruszenie 00

    Horała człowiek kompetentny. Pokazywał to w poprzednich miejscach pracy. Morawiecki mówił, że potrzeba tutaj osoby z silnym politycznym przebiciem, a Horała właśnie taki jest.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Katarzyna(2019-11-28 16:26) Zgłoś naruszenie 00

    Doskonała decyzja, Horała to wybitny ekspert z długą i owocną karierą.

    Odpowiedz
  • Danuta(2019-11-28 16:28) Zgłoś naruszenie 00

    Dotychczasowa kariera Horały to fala sukcesów. Na pewno pomoże w sukcesie na jaki zapowiada się CPK.

    Odpowiedz
  • Marcin(2019-11-28 18:06) Zgłoś naruszenie 10

    Pan Horala ma wysokie kwalifikacje. Napewno będzie to pomocne w tym przedsięwzięciu. Ma duże doświadczenie, co przyda się napewno w chwili obecnej

    Odpowiedz
  • Marek(2019-11-28 18:25) Zgłoś naruszenie 20

    Pan Morawiecki wspominał, ze potrzebuje na to stanowisko osoby doświadczonej I kompetentnej- taki właśnie jest Pan Horała. Dodatkowo bogate cv , powiem szczerze, ze to odpowiedni kandydat.

    Odpowiedz