Andy O'Donovan powołany na stanowisko dyrektora operacyjnego w Serinusie


Warszawa, 01.04.2020 (ISBnews) - Władze Serinusa powołały Andy'ego O'Donovana na stanowisko dyrektora operacyjnego (COO) z dniem 1 kwietnia br., podała spółka.
"Andy O'Donovan posiada 32 lata operacyjnego doświadczenia zarówno jako geofizyk w obszarze poszukiwań surowców, jak i inżynier w branży naftowej. Swoją karierę zaczynał jako geofizyk w firmie BP plc i dla tej firmy przez kolejne 21 lat pracował m.in. w Wietnamie, Chinach, Angoli i na Morzu Północnym. W tym okresie ukończył ze stopniem inżyniera studia na kierunku inżynierii naftowej, awansując na stanowiska kierownicze w zespołach odpowiedzialnych za zagospodarowanie złóż na Morzu Północnym. Posiada stopień magistra-inżyniera na kierunku inżynierii naftowej z Herriot Watt University, stopień magistra na kierunku geofizyki poszukiwawczej z Imperial College, a także stopień licencjata na kierunku fizyki i geofizyki z University of Bath" - czytamy w komunikacie.
Spółka wyraziła zadowolenie z podjęcia współpracy z panem Donovanem oraz z możliwości korzystania z jego bogatego doświadczenia technicznego, podano także.
Serinus to międzynarodowa spółka prowadząca poszukiwania ropy naftowej i gazu. Posiada zdywersyfikowane portfolio projektów w Tunezji i Rumunii. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 22,51 mln USD w 2019 r.
(ISBnews)