Klabater wprowadzi dodatek do gry 'Crossroads Inn' pt. 'Nora' 28 kwietnia


Warszawa, 16.04.2020 (ISBnews) - Klabater zapowiedział rozbudowany dodatek do "Crossroads Inn" zatytułowany "Nora", który będzie dostępny od 28 kwietnia na platformach Steam oraz GOG.com, podała spółka.
"Po premierze obiecaliśmy fanom 'Crossroads Inn' dalszy rozwój samej gry i dużo nowej zawartości. Nora to już drugi dodatek. To spełnienie marzenia o połączeniu konwencji fantasy z 'Podziemnym kręgiem'. Chcemy. by gracze, którzy już dobrze znają 'Crossroads Inn', mieli okazje wyjść poza utarte schematy i otworzyć swój biznes na nielegalne walki oraz wpływy z czarnego rynku i szarej strefy" - powiedział szef studia Kraken Unleashed Robert Ogłodziński, cytowany w komunikacie.
Dodatek "Nora" pozwoli graczowi:
- Wybudować specjalną podziemną arenę i zorganizować nielegalne walki na pięści
- Zarobić na zakładach - goście obstawią wyniki podziemnych turniejów
- Zdobyć składniki dostępne tylko na czarnym rynku, m.in. jaja gryfa czy mięso Daera, by zaserwować nowe ekskluzywne dania
- Zasadzić nowe rośliny: zakazane ziele fajkowe i rośliny "lecznicze"
- Wybudować mniejszą arenę, gdzie odbywać będą się walki liqueratów
- Postawić przyrządy do ćwiczeń, gdzie pięściarze i okoliczni mieszkańcy będą mogli trenować, m.in. słup do wspinaczki, worki treningowe i nowe manekiny do ćwiczenia walki
- Zamontować na suficie nowe lampy, pozwalające na prowadzenie podziemnej plantacji ziela fajkowego
- Kupić stół alchemiczny, by wytwarzać lekarstwa… lub narkotyki
- Zbudować loch, do którego będzie można wtrącić niewygodnych gości
- Zbudować dla ochrony specjalny system sekretnych przejść, podano także.
"Klabater udostępnił specjalną infografikę, która w szczegółach opisuje zaplanowaną nową zawartość do "Crossroads Inn", czytamy także.
"'Crossroads Inn' to połączenie rozbudowanej gry z gatunku management sim z fabularnymi rozwiązaniami znanymi z gier role-playing. Produkcja oferuje dwa oddzielne tryby, Campaign i Sandbox. Pierwszy z nich pozwala przeżyć nieliniową przygodę z elementami RPG - decyzje handlowe odbiją się szerokim echem, budząc zainteresowanie potężnych graczy na politycznej scenie Delcrys. Tryb Sandbox skierowany jest do fanów symulacji, rozgrywka skupia się na zarządzaniu własnym biznesem i rozwijaniu karczmy.
W "Crossroads Inn" gracz wciela się we właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do zadań grającego należy zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kulinarnych oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających gości. Gracz może planować z wyprzedzeniem, dogadzać różnym grupom społecznym odwiedzającym lokal, a w konsekwencji stać się najsłynniejszym oberżystą w historii Delcrys.
Klabater to wydawca i producent gier założony przez CDP Sp. z o.o. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od października 2019 r.
(ISBnews)