Creepy Jar szykuje nową grę ze znacznie większym budżetem niż 'Green Hell'

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
20 kwietnia 2020, 10:25
Creepy Jar szykuje nową grę ze znacznie większym budżetem niż 'Green Hell'



Warszawa, 20.04.2020 (ISBnews) - Creepy Jar szykuje nowy projekt z pogranicza surivalu i base building ze znacznie większym budżetem niż "Green Hell", poinformował ISBtech prezes Krzysztof Kwiatek.

"Nowy projekt to gra z pogranicza surivalu i base buildingu, na którą spółka od kilku miesięcy pracuje, a która ze względu na znacznie większy budżet niż 'Green Hell' będzie miała jeszcze większy potencjał rynkowy" - powiedział ISBtech Kwiatek.

Zaznaczył, że spółka tradycyjnie realizuje projekt z "zachowaniem najwyższej jakości".

"Przed nami również nowe inicjatywy biznesowe, o których spółka będzie anonsowała w najbliższych miesiącach" - zapowiedział Kwiatek.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2018 r.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj