Marek Moszkowicz został powołany do zarządu Larq


Warszawa, 22.04.2020 (ISBnews) - Rada nadzorcza Larq powołała Marka Moszkowicza do zarządu spółki, na stanowisko członka zarządu, podał Larq.
"Zarząd Larq informuje, że 22 kwietnia 2020 roku rada nadzorcza powołała w skład zarządu emitenta na okres do końca V wspólnej kadencji pana Marka Moszkowicza na stanowisko członka zarządu spółki" - czytamy w komunikacie.
Marek Moszkowicz posiada wykształcenie wyższe (mgr rachunkowości i finansów), w latach 1999 - 2005 ukończył studia magisterskie na kierunku Finanse i Bankowość Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ponadto Marek Moszkowicz w latach 2005 - 2006 ukończył studia podyplomowe z zakresu "Audytu i kontroli wewnętrznej" w „Olympus" Szkoła Wyższa i. R. Kudlińskiego. Od marca 2019 w Larq zatrudniony jako dyrektor finansowy. Obecnie Marek Moszkowicz pełni funkcję członka zarządu w Larq Fund Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, podano także.
Larq S.A. jest polską spółką inwestycyjną notowaną na głównym parkiecie GPW, zarządzającą podmiotami działającymi w obszarze innowacyjnych mediów, nowych technologii i infrastruktury.
(ISBnews)