Znamy zwycięzcę pierwszej części prowadzonych przez firmę TMS Brokers mistrzostw świata w inwestowaniu World Top Investor 2009-2010. Po I kwartale zawodów, które zakończą się w kwietniu przyszłego roku, prowadzi Mariusz Ganczar. Stawka jest niebagatelna – zwycięzca mistrzostw dostanie 250 tysięcy dolarów na inwestycje.

Prowadzący w międzynarodowej stawce po pierwszych trzech miesiącach zawodów Mariusz Ganczar uzyskał do tej pory ze swoich inwestycji stopę zwrotu na poziomie 261,88 procent. Za ten imponujący wynik lider dostał już pierwszą nagrodę – laptopa. Podobna gratyfikacja czeka na inwestorów, którzy osiągną najwyższą stopę zwrotu w każdym z kolejnych kwartałów.

Nagrodą dla najlepszego inwestora w całej tegorocznej edycji jest 250 tysięcy dolarów na inwestycje. Dodatkowo TMS Brokers, niezależnie od nagrody głównej, ufunduje nagrodę specjalną dla najskuteczniejszego inwestora z Polski.

„Celem zawodów jest promowanie indywidualnych stylów inwestowania, podejścia do ryzyka, technik transakcyjnych, a ostatecznie – wyłonienie najlepszego. Dlatego też, po raz drugi zdecydowaliśmy się zorganizować Ligę Polską.” – mówi Mariusz Potaczała, Prezes Zarządu TMS Brokers.

Uczestnicy zawodów World TOP Investor dokonują rzeczywistych transakcji na realnych kontach inwestycyjnych, za prawdziwe pieniądze. Walka o tytuł mistrza toczy się na rynku instrumentów pochodnych takich jak transakcje natychmiastowe spot, forwardy, futures, kontrakty różnic kursowych CFD oraz opcje.

Aktualny ranking uczestników oraz inne informacje o mistrzostwach dostępne są na stronie: www.worldtopinvestor.pl