"Kobiety imają się różnych zawodów, więc nie wykluczam zmiany swojego" - zdradziła Lopez. "Może zajmę się polityką? My, kobiety krok po kroku obejmujemy rządy nad światem." - dodała.

Latynoska gwiazda wyjawiła również, że od dziecka otoczona była kobietami, które były dla niej wzorami do naśladowania. "Wychowały mnie rodowite Portorykanki, dumne i silne. Nauczyły mnie, jak pracować na sukces i jednocześnie pozostać damą" - powiedziała.

Lopez od dawna jest definicją współczesnej "kobiety renesansu": aktorka, piosenkarka, projektantka mody, bizneswoman - to tylko niektóre z jej profesji, dzięki którym trafiła na listę najbardziej wpływowych kobiet świata według magazynu "Forbes".

Obecnie latynoska supergwiazda przebywa w trasie koncertowej "Dance Again World Tour", w ramach, której wystąpiła w Gdańsku.

Reklama

Jennifer Lopez urodziła się 24 lipca 1969 r. Karierę rozpoczęła od występów tanecznych u boku boysbandu New Kids On The Block i piosenkarki Janet Jackson. Po serii filmowych ról drugoplanowych otrzymała w 1996 r. główną rolę w filmie biograficznym "Selena", który uczynił z niej gwiazdę. W 1999 r. rozpoczęła karierę muzyczną. Jej debiutancki singiel "If You Had My Love" zawojował listy przebojów. Zajęła się również modą - firmuje swoim nazwiskiem kolekcje ubrań oraz linię perfum. Trzykrotnie wychodziła za mąż. W 2008 r. urodziła bliźnięta - Maxa i Emmę ze związku z piosenkarzem Markiem Anthonym.