Rafał Ciszewski i Łukasz Lewandowski - wiceprezesi K2 Internet

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
14 grudnia 2012, 11:00
Łukasz Lewandowski
Łukasz Lewandowski/Media
Do składu zarządu K2 Internet, firmy z branży medialnej, powołani zostali Rafał Ciszewski i Łukasz Lewandowski. 1 stycznia obejmą oni stanowiska wiceprezesów.

Rafał Ciszewski będzie odpowiedzialny za poszukiwanie źródeł wzrostu i kierunków rozwoju firmy. Głównym celem pracy Lewandowskiego będzie zapewnienie najwyższej jakości usług, które K2 oferuje klientom. Rafał Ciszewski od 2010 r. jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

1134872-rafal-ciszewski-jpg.jpg
Rafał Ciszewski

Łukasz Lewandowski związany jest z K2 od czerwca 2003 r. Obecnie zajmuje stanowisko dyrektora współzarządzającego agencją.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj