"W latach 2011-2014 przeprowadziliśmy 8 emisji obligacji, z których pozyskaliśmy łącznie około 20 mln zł, w tej emisji akcji udało nam się zebrać kwotę zdecydowanie niższą niż planowaliśmy. Taki wynik oznacza dla nas cenną lekcję rynku kapitałowego, która myślę, że zaprocentuje w przyszłości. Jestem przekonany, że wyniki, które spółka pokaże w tym roku udowodnią, że inwestycja w nasze akcje była dobrą decyzją – powiedział Tylec, cytowany w komunikacie.

2C Partners chciało pozyskać środki na realizowane oraz planowane inwestycje: zakup kamienicy przy ulicy Mińskiej 14 (ok. 1,7 mln zł), dokończenie inwestycji przy ul. Grochowskiej 282 (ok. 0,3 mln zł) w Warszawie oraz na kapitał obrotowy (ok. 0,66 mln zł).

2C Partners to spółka specjalizująca się w rewitalizacji i restrukturyzacji nieruchomości mieszkalnych, przede wszystkim kamienic. Prowadzi działalność na terenie całej Polski, koncentrując się na rynku warszawskim. Przedmiotem jej zainteresowania jest głównie segment szybko rotujących mieszkań o mniejszej i średniej powierzchni. Spółka sprzedaje mieszkania na rynku wtórnym w wysokim standardzie deweloperskim tworząc alternatywę dla nowobudowanych osiedli mieszkaniowych. Spółka prowadzi działalność od 2006 r. Od kwietnia 2013 r. jej obligacje są notowane na rynku Catalyst, a od maja 2014 r. akcje na rynku NewConnect.