Szydło: Zmieni się struktura Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
8 stycznia 2016, 20:32
Premier Beata Szydło oraz Elżbieta Witeki Rafał Bochenek podczas spotkania w ramach noworocznego Tweetupu
Premier Beata Szydło oraz Elżbieta Witeki Rafał Bochenek podczas spotkania w ramach noworocznego Tweetupu/PAP
Rafał Bochenek - nowym rzecznikiem rządu. Następcę Elżbiety Witek przedstawiła szefowa rządu Beata Szydło, która zapowiedziała też zmiany w strukturze kancelarii premiera.

Premier zaznaczyła, że dotychczasowa rzeczniczka ma skupić się na drugiej funkcji jaką pełni w rządzie - szefowej gabinetu politycznego premiera. O szczegółach poinformuje dziennikarzy wkrótce. Powiedziała tylko, że KPRM ma być nowoczesna i odpowiadała nowym wyzwaniom. "Duży nacisk kładziemy w tej zmianie na informacje, stworzenie komórek, które będą zajmowały się informowaniem, planowaniem, strategią" - powiedziała premier. Zaznaczyła, że koordynacją tej reformy ma zająć się właśnie Witek.

zaznaczyła, że dobrze się jej współpracowało z dziennikarzami, ale nie mogła dłużej pełnić dwóch ważnych funkcji.

est znany z prowadzenia kilku konferencji programowych PiS. W latach 2006-14 był radnym miasta Wieliczka, a od 2014 - radnym i wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Wielickiego. Zasiada w powiatowym klubie PiS.

>>> Czytaj też: Pracownik to frajer? W Polsce to biedniejsi płacą na bogatszych

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: IAR
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj