Orion Investment zawiesza publiczną ofertę akcji serii G

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
6 czerwca 2016, 15:12
Orion Investment podjął decyzję o zawieszeniu publicznej oferty akcji serii G bez jednoczesnego wskazania szczegółowych nowych terminów publicznej oferty, podała spółka.


"Przyczyną zawieszenia publicznej oferty akcji serii G są niesprzyjające warunki rynkowe. Oferta publiczna będzie przeprowadzana zgodnie z nowym harmonogramem, po opublikowaniu komunikatu aktualizującego do prospektu wskazującego nowe terminy publicznej oferty akcji serii G" – czytamy w komunikacie.

Wcześniej Orion Investment podał, że wznawia ofertę publiczną akcji serii G, a przyjmowanie zapisów na akcje oferowane w transzy otwartej oraz w transzy inwestorów instytucjonalnych miało się rozpocząć 8 czerwca.

Grupa Orion Investment S.A. to powiązane kapitałowo firmy deweloperskie z siedzibą w Krakowie. W grudniu 2015 r. przeniosła się na rynek główny GPW z NewConnect, na którym była notowana od lutego 2009 r.

(ISBnews)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj