Fachowcy.pl Ventures miała 1 666 klientów korzystających z abonamentowej usługi obecności w internecie na koniec sierpnia br., czyli o 151% więcej niż przed rokiem, podała spółka."Wyniki z sierpnia pokazują trafny kierunek zmian jakie przeprowadziliśmy w dziale sprzedaży pod koniec drugiego kwartału. Zmiana organizacji wpływa na lepszą efektywność pracy handlowców, również tych, którzy dopiero dołączają do zespołu. Cały czas zwiększamy liczebność naszego działu sprzedażowego, tak aby w czwartym kwartale zatrudnionych było w nim prawie 50 osób. Taka liczba handlowców pozwoli nam na pozyskiwanie nawet 200 nowych umów miesięcznie. Szacujemy, że będzie to możliwe jeszcze w tym roku. Nasz dział produkcyjny już teraz przygotowany jest na obsługę takiej liczby nowych klientów"- powiedział prezes Piotr Surmacki, cytowany w komunikacie.

Całkowita wartość umów z klientami podpisanych w sierpniu 2016 r. wyniosła ponad 362 tys. zł netto. Spółka odnotowuje wzrost średniej wartości rocznego pakietu abonamentowego, która obecnie wynosi około 3 400 zł, czyli ponad 16% więcej niż przed rokiem, podano także.

Fachowcy.pl Ventures działają od 2008 r., a od 15 lutego 2012 r. notowani są na NewConnect. Spółka rozwija technologie wspomagające pozyskanie nowych klientów i zleceń z internetu. Usługi oferowane są w modelu abonamentowym, a docelowym ich odbiorcą są małe i średnie firmy usługowe.

(ISBnews)