Fachowcy.pl Ventures miała 1 788 klientów korzystających z abonamentowej usługi obecności w internecie na koniec września br., czyli o 125% więcej niż przed rokiem, podała spółka."W skali roku liczba naszych klientów wzrosła o blisko 125%. Aktualnie pracujemy nad zwiększeniem efektywności naszych handlowców. Obecnie mamy 33 handlowców i w tym kwartale planujemy dalsze zwiększenie naszego zespołu. Generalnie w trzecim kwartale liczebność naszego zespołu wzrosła niemal dwukrotnie w porównaniu z sytuacją z końca czerwca ubiegłego roku. Teraz naszym celem na ostatnie miesiące roku jest średnio pozyskiwanie 6 umów miesięcznie przez jednego handlowca" - powiedział dyrektor sprzedaży Damian Górka, cytowany w komunikacie.

Całkowita wartość umów z klientami podpisanych we wrześniu 2016 r. wyniosła ponad 342 tys. zł netto. Na koniec sierpnia tego roku firma obsługiwała 1 683 pakietów. Średnia liczba umów w przeliczeniu na handlowca wzrosła o 17% w porównaniu z sierpniem. W październiku władze spółki oczekują jeszcze lepszej efektywności, która powinna wpłynąć na 30% wzrost sprzedaży w porównaniu do września, podano także.

Fachowcy.pl Ventures działają od 2008 r., a od 15 lutego 2012 r. notowani są na NewConnect. Spółka rozwija technologie wspomagające pozyskanie nowych klientów i zleceń z internetu. Usługi oferowane są w modelu abonamentowym, a docelowym ich odbiorcą są małe i średnie firmy usługowe.

(ISBnews)